Vicky Zhao Wei
赵薇

Vicky ZhaoĶīnaDzimšanas datums: 12.03.1976
Dzimšanas vieta: Wuhu, Anhui, Ķīna
Pazīst arī kā: Mei Chiu, Zhao Wei, Wei Zhao, Vicki Zhao
Lomas: Aktrise (8)

Biogrāfija

Vicky Zhao ir dzimusi 1976. gada 12. martā Wuhu, Anhui provincē, Ķīnā. Būdama vēl maza meitene, Vicky tika lutināta un pieskatīta, tomēr meitene bija nepaklausīga, par piemēru var minēt to, ka viņai nepatika dejošana, tādejādi šajā jautājumā Vicky bieži vien dabūja pērienu no mātes.

Lai gan meitene bija nebēdne, tomēr viņu vienmēr pieskatīja vecākais brālis vai vecāki...

Skolas gados Vicky nācās bieži mainīt skolas, jo viņas tēvs ieguva dažādus paaugstinājumus savā amatā, tādejādi nācās pārvākties dzīvot uz citām vietām. Tomēr meitenei bija labas komunicēšanās spējas, tādejādi viņa ātri vien spēja atrast sev jaunus draugus jaunā vidē.

Tomēr arī skolas gados meitene radīja galvassāpes gan vecākiem, gan skolotājiem – viņa bieži vien kāvās ar skolas puišiem, kavēja lekcijas un ar nokavēšanos pildīja mājas darbus līdz dienai, kad māte iekārtoja Vicky skolā, kurā vairums pasniedzēju bija mātes draugi... Šajā skolā viņas zināšanas uzlabojās un Vicky pat spēja pati saviem spēkiem nokārtot eksāmenu, lai iestātos vidusskolā.

Vēlāk 1991. gadā Vicky iestājas An Hui Skolotāju Koledžā, lai apgūtu skolotājas amatu.

1993. gadā šajā skolā ierodas filmēšanas grupa, lai meklētu aktrises, kuras varētu piedalīties kā papildinātājas filmā Hua Hun (La Pientre). Šajā laikā Vicky pirmo reizi kāpa kameras priekšā…

Ieinteresējusies par aktrises karjeru, Vicky 1994. gadā iestājas Šanhajas Xie Jin Star Akadēmijā, bet jau 1996. gada septembrī meitene iestājas Pekinas Filmu Akadēmijā.

Tajā pat gadā Vicky iegūst otrā plāna lomu TV seriālā “Yu Tian Has A Story”, un pēc neilga laika vēl vienu nedaudz lielāku lomu TV seriālā “Da Mo Fang”. 1996. gadā Vicky uzņēmās nelielā lomā filmā “East Palace West Palace”.

1997. gadā Vicky iegūst jau vienu no galvenajām lomām TV seriālā “Sisters In Beijing”, savukārt kuru izrādīšanas laikā meiteni pamana slavenais režisors Qiong Yao.

Viņš nolemj uzaicināt Vicky uz uzņemšanos jaunajā seriālā “Huan zhu ge ge” (1998), tikai ar nosacījumu, ja Vicky nedaudz nokritīsies svarā. Meitene piekrīt un kā vēlāk izrādās šis seriāls iegūst fenomenālus panākumus gan Ķīnā, gan arī Taivānā, Honkongā un Singapūrā, attiecīgi atnesot Vicky milzīgu slavu.

Vicky šajā seriālā uzņēmās kopā ar Alec Su, kurš pēc seriāla ieguva ne mazāku slavu kā Vicky un šis pāris tika uzskatīts par ekrāna ideālu vairāku tūkstošu fanu acīs.

Protams, ka likumsakarība ir tā, ka seriālam tika uzņemts turpinājums, jeb “Huan zhu ge ge 2” (1999), tomēr pirms tam Vicky ar Alec uzņēmās speciāli viņiem radītā TV drāmā “Old House Has Joy” un aktrise paspēja izdot savu pirmo solo albūmu “Swallow”.

Vicky saprata, ka TV seriālu lauciņā viņa ir sasniegusi augstāko pakāpi, tādēļ nolēma savus spēkus izmēģināt uz lielā ekrāna.

1999. gadā Vicky ieraksta savu otro disku “Magic Of Love” un 2000. gadā aktrise uzņemas lielfilmā “Duel” ar tādiem aktieriem kā Andy Lau un Ekin Cheng galvenajās lomās.

2000. gada nogalē Vicky ar izcilību absolvē Pekinas Filmu Akadēmiju un ātri vien iesaistās nākamajā lielfilmā “Shaolin Soccer”, kuru režisē Stephen Chow.

Protams, ka paralēli lielfilmām Vicky pamazām turpināja uzņemties seriālos, kā vienu no tiem var minēt 2001. gadā uzņemto “Romance In The Rain”, kurš atkal ieguva popularitāti visā Āzijā.

Tomēr ne viss gāja gludi, aktrise satrieca Ķīnas auditoriju ar vienu vienīgu foto sesiju žurnālam, kurā viņa tika nofotografēta ar kleitu, kurā bija izšūts Japānas karogs. Ķīnas auditorija bija tik satriekta, ka koncertā nomētāja aktrisi ar dažādām lietām... Vicky bija spiesta veikt publisku atvainošanos, bet mediji paredzēja aktrises karjeras beigas...

Tomēr viss beidzās labi un 2002. gadā Vicky kopā ar vēl divām izskatīgām aktrisēm Karen Mok un Shu Qi uzņēmās grāvējā “So Close”.

Lai gan filma neguva iecerētos starptautiskos panākumus, Vicky jau ķērās pie sava nākamā projekta ceļojot uz Xin Jiang tuksnesi, lai uzņemtu episko stāstu “Warriors Of Heaven And Earth”.

Kamēr norisinājās “Warriors Of Heaven And Earth” uzņemšana savu dienasgaismu ieraudzīja citi projekti ar Vicky Zhao - Chinese Odyssey 2002 (2002), komēdija ar Tony Leung, Faye Wong un citām kino slavenībām, kā arī “Green Tea”.

2003. gada nogalē iznāk filma “Warriors Of Heaven And Earth” tai seko “Jade Goddess Of Mercy”, kuru režisē Ann Hui.

2003. gadā Vicky uzņemas veselās četrās filmās, tādēļ vairāki kritiķi šo gadu nodēvēja par “Zhao Wei Gadu”, jo visas četras filmas ieguva diezgan lielus panākumus.

Nākamajā gadā Vicky strādā pie sava jaunā albūma “Drifting”, uzņemas seriālā “Moment In Peking”, kā arī sāk uzņemties filmā “A Time To Love”.

2005. gadā “A Time To Love” piedzīvo pirmizrādi un iegūst diezgan lielus panākumus, pierādot, ka Vicky Zhao joprojām ir viena no pieprasītākajām jaunajām aktrisēm Ķīnā.

2005. gada nogalē Vicky izlaiž savu nākamo albūmu “Double”, kurš kļūst par Ķīnas ierakstu rekordistu izpirkšanas ātrumā (2 dienās pārdodot 220 000 kopiju).

Protams, ka sakarā ar aktrises popularitāti, viņa bieži vien tiek iejaukta dažādos skandālos, tāpat regulāri parādās uz žurnālu vākiem, kā arī atkārtoti tiek iebalsota par FHM žurnāla seksīgāko Āzijas sievieti...

Nesen Vicky uzsāka filmēšanos Ann Hui režisētajā darbā “Aunty`s Postmodern Life”, kurā viņu uz ekrāna varēs redzēt ar leģendāro Chow Yun Fat.

Vēl Vicky vārds tiek minēts pie projekta Tekken, kas ir filma, kura uzņemta pēc slavenas datorspēles.

Katrā ziņā Vicky Zhao ir ārkārtīgi slavena un pieprasīta Āzijas izklaides biznesa zvaigzne, kura intensīvi turpina pilnveidot savu karjeru un prasmes.

Rediģēta: 19.02.2006Vicky Zhao
Darbu Saraksts

Aktrise

1. Jade Goddess Of Mercy (2003)
...aka "Žēlsirdības Dieviete"
2. Warriors Of Heaven And Earth (2003)
...aka "Kareivji No Debesīm Un Zemes"
3. Green Tea (2003)
...aka "Zaļā Tēja"
4. My Dream Girl (2003)
...aka "Mana Sapņu Meitene"
5. So Close (2002)
...aka "Tik Tuvu"
6. Chinese Odyssey 2002 (2002)
...aka "Ķīniešu Odiseja 2002"
7. Shaolin Soccer (2001)
...aka "Šaolinas Futbols"
8. Duel, The (2000)
...aka "Duelis"

Galerija
Vicky ZhaoVicky ZhaoVicky ZhaoVicky Zhao
Vicky ZhaoVicky ZhaoVicky ZhaoVicky Zhao
Vicky ZhaoVicky ZhaoVicky ZhaoVicky Zhao
Vicky ZhaoVicky Zhao
Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2021. gada
21. septembris

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Legend Of Chen Zhen (Ķīna)
Iesakām:
Infernal Affairs (Ķīna)
Infernal Affairs
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]
Atpakaļ

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā