Rush Hour 2
Rush Hour 2 (Rush Hour 2) (Sastrēgumstunda 2)
Plakāts: Rush Hour 2 Valsts: ASV
Gads: 2001
Žanrs: Spriedzes Filma / Komēdija
Filmas garums: 90 minūtes
Valoda: Angļu / Ķīniešu (Kantoniešu) / Ķīniešu (Mandarīnu)
Iznākšanas datums: 26.07.2001.
Pievienota: 27.12.2008.
Atslēgas vārdi: Panika / Pakaļdzīšanās / Avārija / Skūpsts / Cīņas mākslas / Draudzība / Izmeklēšana / Policija / Slepkavība / Nauda / Atvaļinājums / Azartspēle / Bēgšana / Partneris / Šaujamierocis

Skatītāju Vērtējums:


Stāsts

Detektīvs Džeims Kārters (Chris Tucker) dodas brīvdienās uz Honkongu, lai apciemotu savu draugu inspektoru Lī (Jackie Chan)...

Lai gan Kārters kopā ar draugu plāno izbaudīt to ko Honkongas izklaides pasaule spēj dot, Lī tiek norīkots izmeklēt sprādzienu ASV vēstniecībā Honkongā.

Ir jāuzmeklē triādu bosu Rikiju Tanu (John Lone), kurš varētu būt iesaistīts sprādziena organizēšanā.

Protams, Kārters tiek ierauts šajā izmeklēšanā un abi pārinieki uzsāk savas dēkas, kuru laikā tiem jāsastopas gan ar Tana personīgo protežē Hu Li (Zhang Ziyi), gan arī noslēpumaino Izabellu Molinu (Roselyn Sanchez)...

Galu galā šī izmeklēšana izvēršas daudz plašākā mērogā...

Komentārs

Dīvainais policistu duo ir atgriezies uz lielā ekrāna. Čans un Takers ir uzlādēti un kopā ar Bredu Ratneru, gatavi sniegt kārtējo izklaides gabalu.

Protams, šoreiz viss ir daudz spožāks. Pirmās filmas panākumi, šim darbam iedeva daudz lielāku budžetu un atspērienu. Kas no tā sanāk? Pārsteidzoši kvalitatīva otrā daļa. Fakts, kas tikai ļoti retos gadījumos notiek spriedzes filmu žanrā.

Ķīmija starp abiem galvenajiem varoņiem ir saglabājusies un tie joprojām ir pietiekami izklaidējoši un jautri. Vienīgi pāris ainās nedaudz sāk tracināt Takera jau pārdabiski enerģiskā vāvuļošana un daži pārspīlēti joki. Fakts no aizkadra – Takers par lomu filmā saņem lielāku atalgojumu nekā Čans. Manuprāt, vajadzētu otrādi.

Runājot par aktieriem, tad neapšaubāmi jāpiemin Zang Ziji, kurai šī bija pirmā nopietnā iespēja paspīdēt Holivudas darbā, par ko arī viņa saņēma atzinību kā skaistākais 2001. gada kino ļaundaris.

Filmas stāsts joprojām pieklibo un nelīmējas kopā, kas jau tika manīts arī pirmajā daļā. Bet stāsts šajā darbā spēlē tikai nelielu lomu.

Vēl viens interesants fakts, kas saistās ar filmu ir ASV pazīstamā Dona Čīdlija parādīšanās kādā no ainām. Lai šis aktieris piedalītos filmā, Ratneram vajadzēja piekrist noteikumiem, ka Čīdlijs runās ķīniešu valodā un arī tam, ka viņš kausies ar Džekiju Čanu. Tas arī tika izdarīts.

Kopumā īsta popkorna – izklaides filma, kurā nav īpaši jāmeklē un jākustina sava pelēkā viela. „Sastrēgumstunda 2” pierāda, ka formula joprojām strādā, jo uz 2001. gadu filma kļuva par vienu no ienesīgākajām spriedzes filmām, savācot vairāk nekā 300 miljonus ASV dolārus. Tas arī veicināja, kā beigās izrādījās garu un sāpīgu, ceļu uz turpinājuma uzņemšanu.

Redaktora Vērtējums
7 no 10 ballēm
Kadrs no filmas: Rush Hour 2

Kadrs no filmas: Rush Hour 2

Kadrs no filmas: Rush Hour 2

Kadrs no filmas: Rush Hour 2

Kadrs no filmas: Rush Hour 2
Brett Ratner
(Režisors)


Chris Tucker
(Aktieri)


Jackie Chan
(Aktieri)John Lone
(Aktieri)


Zhang Ziyi
(Aktieri)Don Cheadle
(Aktieri)


Kenneth Tsang
(Aktieri)


Maggie Q
(Aktieri)


Roselyn Sanchez
(Aktieri)Komentāri Atpakaļ

Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2021. gada
18. oktobris

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Breathless (Koreja)
Iesakām:
Azumi (Japāna)
Azumi
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā