AMDB Ziņu Arhīvs

<< Uz sadaļu "Arhīvs"


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/functions.inc.php on line 21

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/show_archives.php on line 19
DB Pievienota "Samurai Rebellion"
29.07.2006. - Gatis
King And The Clown Limited Edition DVD
YesAsia.comNosaukums: King And The Clown (Limited Edition) (3DVD+OST CD)
Valsts: Koreja
Formāts: DVD (DVD9 reģions 3)
Skaņa: Dolby Digital 5.1/DTS
Cena: 43.99$
Subtitri: Angļu, Korejiešu

Piebilde: Nopērkot šo DVD izmantojot šo saiti Jūs atbalstāt AMDB vortālu.
28.07.2006. - Gatis
Election 2 Special Edition
YesAsia.comNosaukums: Election 2 (Special Edition 2DVD)
Valsts: Ķīna (Honkonga)
Formāts: DVD (DVD9)
Skaņa: DTS-ES, Dolby Digital 5.1
Cena: 17.99$
Subtitri: Angļu, Ķīniešu

Piebilde: Nopērkot šo DVD izmantojot šo saiti Jūs atbalstāt AMDB vortālu.
28.07.2006. - Gatis
Seulas Briesmonis Ir Klāt...
"Memories Of Murder" režisora Bong Joon-Ho montru filma "The Host" (괴물) burtiski iedragāja Korejas kino industriju, jo pārsita vairākus rekordus.

Pirmkārt jau filmas izrādīšana aizsākta paralēli 620 kinoteātros, kas ir visu laiku Korejas rekords.

Un otrkārt uz filmu tās pirmajā izrādīšanas dienā tika pārdots 449 500 biļetes, tādejādi pārsitot rekordu, kuru 2004. gadā bija uzstādījusi filma "Taegukgi" ar pārdotajām 324 000 biļetēm. Un ja pieskaitītu biļetes, kuras iepriekšējā dienā pārdotas speciālajām pirmizrādēm (151 486), tad kopā filma savu ieskrējienu uzsāka ar vairāk nekā 600 000 pārdotām biļetēm, kas ir iespaidīgs skaitlis Korejas filmai.

Producenti pat atzinuši, ka šīs nedēļas nogalē kopējais kinoteātru skaits, kas izrāda šo filmu varētu pat sasniegt 650.
28.07.2006. - Gatis
DB Pievienota "Ghost In The Shell"
28.07.2006. - Gatis
Klišeja...
Jūs jautāsiet, ko tad nozīmē vārds klišeja? Ar prieku stāstam...

http://www.amdb.lv/raksti/vardnica/kliseja.php
27.07.2006. - Gatis
"Hanbando" uzstāda jaunus Korejas kino rekordus
Korejiešu filma "Hanbando" ir pārsitusi rekordu, piesaistot 230 538 skatītāju filmas pirmizrādes dienā, kas ir patīkams Korejas kino industrijas pārsteigums.

Tomēr filma nepārspēja "The Da Vinci Code" 238 599 un "Pirates Of The Caribbean: Dead Man's Chest" 237 000 skatītāju skaitu.

"Hanbando", kuras budžets sastāda 10 biljonu vonu, ir režisējis neviens cits, kā Kang Woo-seok, kurš stāv aiz tāda darba, kā "Silmido".
27.07.2006. - Gatis
DB Pievienota "Forbidden City Cop"
27.07.2006. - Gatis
DB Pievienota "Last Present"
23.07.2006. - LaughInGMan
Ķīniešu Filmas Venēcijas Festivālā
Festivālu sezona turpinās un kā jau vairums zina, tad drīz nirisināsies prestižais Venēcijas Filmu Festivāls.

Ķīnas presē jau parādījušās ziņas par filmām, kuras pieteiktas šim festivālam.

Tās ir Ann Hui filma "The Aunt's Postmodern Life", Johnny To filmas "Exiled" un "The Sparrow" (ja tiks sekmīgi pabeigta to uzņemšana) un vēl klīst baumas, ka jaunu filmu pieteicis rešisors Gu Changwei, kurš pazīstams pēc darba "Peacock".
25.07.2006. - Gatis
Atvaļinājums!
Summer time! Mežonīgais karstums ir pierimis, laiks doties nelielā, domāju pelnītā, atvaļinājumā!

Uz kādu nedēļu pazūdu no i-pasaules un no Latvijas. Uz drīzu tikšanos!
18.07.2006. - Gatis
Pirmie attēli no "Paprika"
Pāris dienas atpakaļ rakstīju par Satoshi Kon jauno darbu "Paprika".

Šo pāris dienu laikā mājas lapā ir parādījušies pirmie šīs animācijas filmas attēli.

Izskatās, ka mūs sagaida kārtējais augstas klases animācijas darbs.

Oficiālā mājas lapa: Šeit
16.07.2006. - Gatis
DB Pievienota "Wig, The"
16.07.2006. - Gatis
Park Chan-wook uzaicināts Venēcijas festivāla žūrijā
Park Chan-wook, kurš režisējis tādu darbu kā "Oldboy" ir uzaicināts kļūt par 63. Internacionālā Venēcijas Filmu Festivāla žūrijas locekli.

Vēl žūrijā būs spāņu izcelsmes režisors Juan Jose Bigas Luna, portugāļu producents Paulo Branco, amerikāņu režisors Cameron Crowe, krievu aktrise Chulpan Khamatova (Чулпа́н Наи́левна Хама́това) un franču aktrise Catherine Deneuve – žūrijas prezidentes amatā.

Vēl tik var piebilst, ka Park Chan-wook pagājušajā gadā šajā festivālā ieguva vairākus apbalvojumus par darbu " Sympathy For Lady Vengeance "

Festivāls noritēs no 30. augusta līdz 9. septembrim.
15.07.2006. - Gatis
Jay Chou kopā ar Yao Ming gatavojas basketbola mačam!
Vairums Ķīnas resursu ziņo, ka Taivānā dzimušais Jay Chou, kurš ir nepārprotams Ķīnas pop karalis, ir piekritis jaunai kino lomai.

Šoreiz filma "Guan Lan" ("Slam Dunk"), kurā Jay uzņemsies kopā ar Yao Ming. Režisēt šo darbu apņēmies Chu Yin-Ping, bet producenti ir Taivānas kompānija Chang-Hong Channel Film & Video Co. Ltd.

Filma stāstīs par bāreni, kurš uzaudzis kung-fu universitātē un vēlāk kļūst par talantīgu basketbola spēlētāju. Par pamatu šai filmai kalpo japāņu manga.

Filmas producenti vēlas, lai šī filma būtu tikai Taivānas ražojums, tāpēc atsakās no visiem Honkongas investoru piedāvājumiem, lūdzot finansējumu Taivānas valdībai.

Kompānija arī vēlas iesaistīt filmā vēl vienu zvaigzni – korejiešu izcelsmes dziedātāju BoA, kurai filmā vajadzētu atveidot Jay varoņa draudzeni.

Horeogrāfa amatā stāsies neviens cits, kā Ching Siu-Tung, kurš strādājies pie tādiem darbiem, kā "Hero", " House Of Flying Daggers" un "The Curse Of Golden Flower".

Filmas pārējo aktieru sastāvā pagaidām tiek minēti tādi vārdi, kā Eric Tsang, Antony Wong, Ng Man-Tat, Wang Gang un Zhang Guoli.

CG efektus filmai veidos Centro Digital – kompānija, kas pie datorgrafikas elementiem strādāja filmās "The Promise", "Kung Fu Hustle" un "Shaolin Soccer".

Šo brīnumu mēs varētu sagaidīt 2007. gadā.
15.07.2006. - Gatis
AMDB Materiālu Meklēšanas Iespējas
Ir notikusi AMDB meklēšanas dzinēja modernizācija, tagad, vismaz tā vajadzētu būt, meklēšanu var veikt arī ar nacionāliem simboliem, tas ir, gan latviešu, gan korejiešu, japāņu, ķīniešu un citiem.

Jāsaka gan, ka tomēr meklētājam ir nelielas grūtības ar garu Āzijas valodās rakstītu frāžu meklēšanu, jo dažās no valodām netiek atdalīti vārdi. Katrā ziņā tik daudz cik vajag mūsu vortāla vajadzībām - filmu nosaukumu meklēšanai tas cerams, ka kalpos godam.
15.07.2006. - Gatis
"Dragon Tiger Gate" turpina piesaistīt apkārtējo uzmanību...
Projekts "Dragon Tiger Gate" turpina savu reklāmas gājienu. Nepietiek reklāmas rullīšiem, plakātiem, slaveno aktieru intervijām, tagad šai filmai ir arī sertifikāts...

Kompānija Mandarin Films Distribution, kas stāv aiz "Dragon Tiger Gate", ar filmu ir saņēmusi milzīgu uzmanību, pirms paša darba iznākšanas.

Filmā lietotais treniņu maiss nokļuvis Ginesa Rekordu Grāmatā, kā "Lielākais Sitamais Maiss Pasaulē" ("The World's Largest Punching Bag ").

Maisu filmā lieto galvenais ļaundaris un tā izmēri ir: garums – 2,5m, platums – 1,8m, svars – aptuveni 180kg. Maiss sastāv no 225 smilšu paciņām.
13.07.2006. - Gatis
"Paprika" Satoshi Kon jaunās filmas pirmie soļi...
Satoshi Kon ir cilvēks, kurš režisējis tādus darbus, kā "Millennium Actress", "Perfect Blue", "Tokyo Godfathers" un "Paranoia Agent". Viņa piekritēju pulks ir milzīgs un vairāki gaida kādu ziņu no režisora jaunā projekta "Paprika".

Beidzot Sony ir izveidojusi filmas oficiālo mājas lapu un lai gan pagaidām tur ir tikai prezentatīvs materiāls par to, ka šeit tāda būs, tomēr gaidāms, ka tuvākajā laikā šī lapa tiks atjaunota.

"Paprika" ir zinātniski fantastiskās noveles ekranizācija, kura stāsta par sievieti – detektīvi, kura izmeklē noziegumus ielauzdamies citu cilvēku sapņos.

Lai gan kino vēsturē ir pāris darbi, kas līdzinās šim aprakstam, tomēr režisors kopā ar scenāriju autoru Seishi Minakami noteikti spēs filmai piešķirt savu "rozīnīti".

Oficiālā mājas lapa: http://www.sonypictures.jp/movies/paprika/index.html
13.07.2006. - Gatis
"Bleach: Memories Of Nobody" - Ziņas
Globālajā tīmeklī ir parādījusies pirmā nopietnā informācija par darbu "Bleach: Memories Of Nobody", kas ir animācijas filma, kura veidota pēc slavenā anime un mangas seriāla.

Tātad oficiālo mājas lapu skatāmies pēc adreses:
http://www.bleach-movie.com

Un reklāmas rullīti:
"Bleach: Memories Of Nobody" reklāma (Straumēšanas Video - Windows Media)
13.07.2006. - Gatis
AMDB uz jauna servera - testa noslēguma fāze
Izskatās, ka esam iejutušies uz jaunā servera, cerams, ka nekas nesaies grīstē.

Pagaidām ir atjaunota arī foruma un meklētāja funkcionalitāte, tomēr joprojām palēnām fonā notiks koda pieslīpēšana.
13.07.2006. - Gatis
AMDB uz jauna servera - testējam, search miris
Sakarā ar pāreju meklēšanas dzinējs ir nedaudz nomiris, ceram uz drīzu augšāmcelšanu.
11.07.2006. - Gatis
AMDB atrodas uz jaunā servera - testējam
Pārgājām uz jaunu serveri, pagaidām forums būs mazliet slēgts, bet visā vortālā notiek testēšana vai pāriešana notikusi veiksmīgi.
10.07.2006. - Gatis
Maija Režisors - Kiyoshi Kurosawa
Kiyoshi KurosawaDatu bāzei pievienots 2006. gada maija mēnesī iebalsotā režisora Kiyoshi Kurosawa profils.

http://www.amdb.lv/directors/kiyoshikurosawa.php
06.07.2006. - Gatis
Holivuda veidos remeiku Fukasaku filmai "Battle Royale"?!
Kompānija New Line Cinema ir veikusi pārsteidzošu soli – tā iegādājusies tiesības veidot jaunu ekranizējumu Kinji Fukasaku kulta filmai "Battle Royale".

Filma stāsta par pusaudžu grupu, kura tiek nogādāta uz noslēpumainas salas, apbruņota un piespiesta uzsākt slepkavošanas gājienu vienam pret otru...

Pagaidām filmas stāstu savās rokās pārņēmuši producenti Roy Lee un Neal Moritz, tomēr netiek runāts par iespējamiem režisoriem vai jaunās ekranizācijas aktieriem.

Vairums speciālistu uzskata, ka Holivudas ekranizējums būs daudz savādāks un vieglāka rakstura, ietverot rokmūziku, jaunās tīņu zvaigznes un, piemēram, mētāšanos ar akmeņiem...

Godīgi sakot ir grūti iedomāties kāda izskatīsies šī jaunā ekranizācija, tomēr uzskatu, ka amerikāņi ar orģināldarbu pārpirkšanu iet galīgi sviestā...
05.07.2006. - Gatis
Jackie Chan Spēlēs Slikto Zēnu?!
Nav noslēpums, ka Jackie Chan kļūst vecs un ir skaidrs, ka viņš nevar vairs plosīties kā senajās dienās.

Drīz uz ekrāniem iznāks aktiera jaunā filma "Rob-B-Hood", kurā viņš realizēs savu nelielo sapni – nospēlēt slikto varoni.

Jackie filmā atveidos Slipper – vīrieti, kurš visu savu dzīvi bijis spēlmanis un tagad nolemj kļūt par laupītāju.

Tomēr viņa laupījums, kas izrādās ir bagātnieka bērns, Slipper un viņa kolēģiem sagādātā ne mazums problēmas

Filmas oficiālā mājas lapa:
http://rob-b-hood.jce.com.hk/
05.07.2006. - Gatis
DB Pievienota "Never To Lose"
05.07.2006. - Gatis
Aprīļa Aktieris - Dong-Kun Jang
Tā kā balsojumā bija neizšķirts, tad datu bāzei pievienots 2006. gada aprīļa mēnesī iebalsotais aktiera Dong-Kun Jang profils.

http://www.amdb.lv/actors/dong-kunjang.php
04.07.2006. - Gatis
Balsojam Jūlijā!
Atvērts šī mēneša balsojums par labāko aktieri, aktrisi un režisoru!

Nobalsot var:
Režisoru: Šeit / Aktieri: Šeit / Aktrisi: Šeit
04.07.2006. - Gatis

<< Uz sadaļu "Arhīvs"


Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2019. gada
24. marts

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Fire Of Conscience (Ķīna)
Iesakām:
Ing (Koreja)
Ing
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā