AMDB Ziņu Arhīvs

<< Uz sadaļu "Arhīvs"


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/functions.inc.php on line 21

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/show_archives.php on line 19
DB Pievienota "A-1"
31.07.2005. - Gatis
Par AMDB Nosaukumu!
Tā kā man nu jau varētu teikt bieži nākas dzirdēt aizrādījumus par "kļūdaino" nosaukumu "Āzijas Filmu Vortāls", kur tiek uzsvērts, ka vārdā "Vortāls" ir kļūda, jo jābūt pirmajam burtam "P", tad vārdnīcā ieliku "svešvārda" "Vortāls" izskaidrojumu:

http://www.amdb.lv/raksti/vardnica/vortal.php
31.07.2005. - Gatis
Jūlija Režisors "Shunji Iwai"
Shunji Iwai

http://www.amdb.lv/directors/shunjiiwai.php
31.07.2005. - Gatis
DB Pievienota "My Left Eye Sees Ghosts"
31.07.2005. - Gatis
Āzijas Filmas Venēcijas Festivālā
62. Venēcijas Filmu Festivāla norises datums jau sen ir noteikts, attiecīgi šis pasākums notiks no 31. augusta līdz 10. septembrim.
Vairākas Āzijas filmas iekš un ārpus sacensībām ņems aktīvu dalību šajā festivālā…

Festivāla pasākumi:

Slepenā Ķīnas Kino Vēsture: Ķīnas filmu retrospekcija no 1934 – mūsdienām.

Slepenā Japānas Kino Vēsture: Japānas filmu retrospekcija no 1926-178. gadam

Speciālais Apbalvojums: Hayao Miyazaki saņems festivāla Zelta Lauvu par mūža ieguldījumu un panākumiem.


Ārpus konkursa filmas:

”Seven Swords” (Ķīna) (Režisors: Tsui Hark) (Vakara ievada filma)

”Initial D” (Ķīna) (Režisori: Andrew Lau, Alan Mak)

”Final Fantasy VII: Advent Children” (Japāna) (Režisors: Nomura Tetsuya)

”Yokai Daisenso” (Japāna) (Režisors: Miike Takashi)

”Perhaps Love” (Ķīna) (Režisors: Peter Chan) (Vakara noslēdzošā filma)


Filmas, kuras piedalās sacensībās:

”Song Of Everlasting Sorrow” (Ķīna) (Režisors: Stanley Kwan)

”Sympathy For Lady Vengeance” (Koreja) (Režisors Park Chan-Wook)

labiennale.org/en

31.07.2005. - Gatis
AMDB Jaunā Sadaļa!
Tātad beidzot pēc ilgas kavēšanās, vairākiem lūgumiem un loģiskā lapas evolūcijas procesa rezultāta ietvaros ir atvērta apbalvojumu sadaļa, kura palīdzēs orientēties AMDB augsti novērtētajās filmās...

PS Lapai parādījies arī talismans Baltais Drakons, kura paspārnē atradīsimies, un kuru var redzēt apbalvojumu sadaļā...

Apbalvojumu sadaļa pagaidām ir pilnveidošanās stadijā un tajā ievietojām tikai pēdējās apbalvotās filmas, bet ar laiku tiks pielikti visi AMDB balvas ieguvēji...

Par talismanu un balvu dizaina lietiņām visvairāk jāpasakās Dacei, arī LaughnGManam un kā nu bez mana pirksta...

Apmeklējiet lapu, balvu sadaļu un skatieties Āzijas kino!!!
30.07.2005. - Gatis
Lady Vengeance Uzstāda Rekordu!
Režisora Park Chan-Wook “Sympathy For Lady Vengeance” pievilina 250 000 kino apmeklētājus vienā dienā, attiecīgi uzstādot šī gada filmu rekordu…

Filmu uzsāka izrādīt aizvakar aptuveni 370 kino teātros visā Korejā un tā ir piesaistījusi sev milzīgu skatītāju, preses un kritiķu uzmanību…

Filma stāsta par sievieti, kura mēģina atriebties vīrietim, kurš ieslodzījis viņu cietumā uz veseliem 13 gadiem…

“Sympathy For Lady Vengeance” jau ir uzaicināta uz šī gada Venēcijas Filmu Festivālu un šī jau ir trešā reize, kad Park Chan-Wook ciemojas Pasaules lielajos kino festivālos.

Iepriekšējās reizes bija ar darbiem “JSA” Berlīnes Filmu Festivālā un “Oldboy”, ar kuru viņš satrieca Kannu Filmu Festivālu…

times.hankooki.com

30.07.2005. - Gatis
DB Pievienota "Crying Fist"
30.07.2005. - Gatis
DB Pievienota "Godzilla 14: Godzilla Vs. Mechagodzilla"
29.07.2005. - Gatis
DB Pievienota "Swing Girls"
29.07.2005. - Gatis
DB Pievienota "Longinus"
29.07.2005. - Gatis
DB Pievienota "Once A Thief"
29.07.2005. - Gatis
AH SOU: jauna krimināldrāma no Honkongas
Jaunā Honkongas krimināldrāma stāsta par nebeidzamajiem cīniņiem divu sieviešu starpā. Viena no sievietēm ir pavisam jauna meitene, kuras audžutēvs ir noslepkavots.
Otra kriminālgrupējuma boss ir nogalinātā vīra atraitne, kuras slepkavībā ir vainojams iepriekš minētās meitenes audžutēvs.

Režisors: Wong Ching-Po Wong;
Lomās: Lam Kar-Yan, Annie Liu, Eric Tsang, Anthony Wong, Simon Yam, Liu Ye, Alex Fong, Tse Kwan-Ho, Yuen Wah.

monkeypeaches.com
29.07.2005. - LaughInGMan
Ķīnā atrodošie aktiera Bae Yong-jun fani uzsākuši parakstu vākšanas kampaņu
10 000 Ķīnā dzīvojošie aktiera Bae Yong-jun fani ir uzsākuši parakstu vākšanas kampaņu, kurā tie vēlas, lai aktiera jaunā filma "April Snow" tiktu izrādīta Ķīnā , kā arī to, lai aktieris ierodas uz pirmizrādi.

Paraksti tiek vākti zem lozunga: "Yong-jun mēs tevi gaidīsim mūžīgi..."

Fani aktivizējušies tādēļ, ka Ķīnas filmu kompānijas pagaidām vēl nav izlēmušas par šīs filmas izrādīšanu Ķīnā...

2 nedēļas notiek aktīva parakstu vākšana un pie tam tiek sūtītas petīcijas arī filmu izplatītājiem Hwaha un BOF.

english.kbs.co.kr

29.07.2005. - Gatis
DB Pievienota "Friend"
29.07.2005. - Gatis
29. Jūlija Pirmizrādes
29. Jūlija Pirmizrādes:

Honkongā, Ķīnā, Malaizijā, Singapūrā un Taizemē:
Tsui Hark filma "Seven Swords"

Dienvidkorejā:
Park Chan-wook filma "Sympathy for Lady Vengeance"
27.07.2005. - Gatis
Jaunākas ziņas par Jet Lī filmu HUO YUANJIA
Japāņu aktierim Shidou Nakamura ir uzdots atveidot džudo čempionu, kuram būs jācīkstas ar Jet Li atveidoto Huo Yuanjia. Kā ziņo, lomas atvēlētas arī Michelle Yeoh, Collin Chou un Masato Harada.
26.07.2005. - LaughInGMan
DB Pievienota "Gojoe"
26.07.2005. - Gatis
DB Pievienota "Bullet In The Head"
26.07.2005. - Gatis
Bruce Lee Tiks Uzstādīts Piemineklis
Honkongā novembrī atzīmēs filmu leģendas Bruce Lee 65. dzimšanas dienu un svinības papildinās bronzas statuja, kura tiks atklāta šajā dienā.

Bruce Lee kluba vadītājs Wong Yiu-keung pastāstīja, ka šī būs pagaidām pasaulē vienīgā leģendas statuja, kura būs pieejama publiskā vietā.

2 metrus augstā statuja beidzot apmierinās vīlušos fanu jūtas par to, ka līdz šim Honkonga nebija izrādījusi interesi par šī aktiera piemiņas izrādīšanas lietām.

Fanu klubs ir izvēlējies 3 statujas dizainus un katrā no tiem ir atveidota kāda atmiņā palikusi Lee cīņas stāja. Tagad fani var balsot internetā par tiem mīļāko dizainu, pēc kura arī tiks izveidota statuja.

Skulptūras autors būs Ķīnā pazīstamais Cao Chong, kurš iepriekš izveidojis Ķīnas līdera Deng Xiaopin pieminekli. Un skulptūra atradīsies pazīstamajā Honkongas Zvaigžņu Avēnijā, kura ir tūristu magnēta punkts un kura jau pašlaik godina tādus aktierus, kā Jackie Chan un Chow Yun-Fat.

Fanu klubs vēlējies atvērt arī Lee muzeju, tomēr pagaidām šim projektam trūkst līdzekļu, bet statuja klubam izmaksās apmēram 154 460 $.

Jāatzīmē, ka Lee mira 1973. gadā, 32 gadu vecumā.

news.yahoo.com

26.07.2005. - Gatis
DB Pievienota "Jade Goddess Of Mercy"
25.07.2005. - Gatis
"Nana" Mājas Lapa Un Treileris
Japānā 3. septembrī notiks filmas "Nana" pirmizrāde, bet pagaidām piedāvajam pamieloties ar filmas mājas lapu un treileri.

Mājas Lapa: www.nana-movie.com

Treilera Lejuplāde: "Nana" Trailer
22.07.2005. - Gatis
"Shinobi: Heart Under Blade" Mājas Lapa Un Traileris
Japānā 17. septembrī notiks jaunās swordplay filmas "Shinobi: Heart Under Blade" pirmizrāde, bet pagaidām piedāvajam pamieloties ar filmas mājas lapu un treileri.

Mājas Lapa: www.shinobi-movie.com

Treilera Lejuplāde: "Shinobi: Heart Under Blade" Trailer
22.07.2005. - Gatis
Jackie Chan Vēlas Riskantākas Kino Lomas
Jackie Chan paziņojis, ka viņam labāk patīk filmas veidot Āzijas valstīs, tāpēc, ka tur ir lielākas iespējas pamēģināt riskantākus filmu žanrus, kamēr Holivudā, viņa galvenais žanrs ir komēdijas ar action piegaršu, kas pretendē uz kases grāvēju statusu.

“Amerikā ir tikai “Rush Hour 1”, “Rush Hour 2”, “Rush Hour 3” un kas tad “Rush Hour 4”! Ja “Rush Hour 4” izgāžas, tad viss! Bet ja nē, tad būs “Rush Hour 5”?”: stāsta pats Chan intervijā ar The Associated Press.

Chan šajās filmā darbojās ar aktieri Chris Tucker. 51 gadu vecā Honkongas action zvaigzne stāsta, ka trešā "Rush Hour” daļa ir apstājusies pusceļā, jo Tucker prasības ir pārāk lielas...

Chan stāsta, ka viņš saprot arī Holivudas kino režisorus, kuri bieži vien nevēlas riskēt, jo uz viņiem tiek likts liels spiediens, kā arī milzu ieguldītā investoru nauda. Tāpat Chan atzīst, ka viņa lomu diapazons Holivudā ir gaužām neliels, jo viņa angļu valoda nav īpaši labā līmenī, tādēļ viņš parasti var atveidot Honkongas slepkavas vai Honkongas policistus...

Jackie Chan vēlas sasniegt to uzņemšanās dažādības līmeni, ko ir sasniedzis Robert De Niro... “Vai tad man jāveido filmas tikai kases graušanai un lielajiem ienākumiem? Kādēļ man jākļūst par filmu vergu? Es nevēlos palikt vienā punktā!”: saka Chan. “Es vēlos, lai manās filmās parādītos dažādība.”

Viņa Honkongas filmās Chan var nedaudz izplesties. Pagājušajā gadā filmā “New Police Story” aktieris atveidoja policistu, kurš cieš no savas komandas zaudējuma, bet savā jaunajā filmā “The Myth” viņš atveido senu Ķīnas ģenerāli, kurš ir reinkarnējies modernajā laikā un meklē savu pagājušās dzīves mīlestību, kura ir izdzīvojusi, jo iedzērusi nemirstības zāles...

Stanley Tong, kurš ir “The Myth” režisors stāsta, ka viņš apbrīno Chan meistarību pāriet no viena varoņa tipa uz otru, un šajā filmā viņš parāda lielisku aktiera meistarību.

Chan atzīst, ka vēlas pamēģināt uzņemties militārā rakstura filmās un arī to, ka viņam ir uzsākta sadarbība ar Zhang Yimou, tomēr Chan pagaidām neatklās projekta detaļas.

Aktieris parasti pats izpilda savus kaskadiera trikus, bet, kā arī pats atzīst “Es saprotu, ka manas dienas, kā action aktierim ir skaitītas. Šad tad, kad no rīta pamostos sajūtu sāpes locītavās, plecos un kājās, bet, ja kādu dienu nevarēšu vairs uzrāpties 20 stāvu ēkā un pametīšu aktiera darbu, tas nenozīmē, ka aiziešu no filmu industrijas, turpretim es palikšu un darbošos kā režisors, producents vai cīņu horeogrāfs... Par to faktu es nebīstos, jo tas kā nekā kādreiz pienāks...”

asia.news.yahoo.com

22.07.2005. - Gatis
DB Pievienota "Shark Skin Man And Peach Hip Girl'
22.07.2005. - Gatis
Korejas Animēto Filmu Industrija Strauji Attīstās...
Korejas animāciju industrija priecājas par nepārtraukto attīstību gan ar filmu panākumiem, gan arī ar oriģinālajiem stāstiem un varoņiem, kuri iegūst skatītāju simpātijas.

Pašlaik vairāki animācijas filmu radītāju grandi Korejas animatoriem piedāvā sadarbības iespējas, tādejādi nākotnē varam sagaidīt aizvien lielākus un iespējams interesantākus projektus.

Korejas animatoriem vienmēr ir bijis grūti piesaistīt gan skatītāju uzmanību, gan finanses, gan investorus utt, jo īpaši bērnu simpātijas, protams, ka piederēja tādiem grandiem kā Walt Disney vai Japāņu Miyazaki Hayao.

Korejas Kultūras un Satura aģentūra paziņojusi, ka vietējais animāciju tirgus ieņēmumu daudzums 2003. gadā ir sasniedzis 300 000 000$ robežu un turpina ar katru gadu pieaugt.

Pieaug arī realizētu animēto darbu skaits, attiecīgi par 25% ik gadu.

Pēdējo gadu laikā Koreja ir pierādījusi, ka spēj kļūt par vienu no līderiem informācijas tehnoloģiju attīstība, ieskaitot 3D un digitālo animāciju jaunieviesumu radīšanā, kurus augsti novērtē aizrobežu profesionāļi.

www.cnn.com

21.07.2005. - Gatis
Honkongas Režisors Uzaicināts Uz Holivudu
Viens no vadošajiem Honkongas režisoriem Andrew Lau ir uzaicināts doties uz Holivudu, lai režisētu viņa pirmo filmu Amerikā, kurā galveno lomu atveidos Richard Gere.

Holivudas kompānijām Lau pozitīvu iespaidu radīja pēc viņa filmu sērijas “Infernal Affairs”, kura ieguva ārkārtīgi lielus panākumus. Pašlaik šīs filmas remeiku Holivudā veido Martin Scorsese.

Tomēr ziņu avotos vēl nav minēta konkrēta filmu kompānija, kura grasās algot šo režisoru, bet ir zināms, ka Lau jau ir saticies ar Gere un producentiem, kuri paziņojuši, ka šis projekts izmaksās aptuveni 50 000 000 $.

Klīst baumas, ka režisoram tiks piedāvāts aptuveni 15 000 000 $ liela naudas summa pa šo projektu, tomēr vairāki fakti vēl tiek turēti noslēpumā. Pats režisors atzīst, ka ir uzsācis sadarbību ar Holivudas kompānijām, tomēr detalizētāku informāciju sniegšot Oktobrī, kad tiks uzsākta projekta realizācija.

www.cnn.com

21.07.2005. - Gatis
Kitano Bažu Pilnie Bērni...
Slavenajam multitalantīgajam māksliniekam Takeshi Kitano, pēdējā laikā neklājas viegli pateicoties saviem pieaugušajiem bērniem...

Kā ziņo Shukan Jitsuwa, Kitano jau "ieguva triecienu", kad izdzirdēja ziņas par savu 20 gadus veco meitu Shoko , kura pameta savu vīru un uzsāka laulības šķiršanas procedūru, pāris mēnešus pēc sava bērna piedzimšanas...

Tagad Takeshi satrieca vēl viena ziņa jeb paziņojums par viņa raižu pilno dēlu Kaoru, kura draudzene palikusi stāvoklī...

Kaoru ir cilvēks, kurš ilgi nevar noturēties vienā darba vietā, tādēļ viņa dzīve vēl nav nostabilizējusies... Viņš ir ievedis bankrotā dažus projektus, neveiksmīgi mēģinājis kļūt par rakstnieku, bet tagad piestrādā ierakstu veikalā...

Dēls jau sagādājis Takeshi vairākas galvassāpēs un tagad viņš padarījis grūtu savu draudzeni pirms kāzām, ziņo Shukan Jitsuwa.

Takeshi vedekla Yuko Takada ir TV persona, kura parādās pārsvarā nakts TV šovos, bet ir uzņēmusies vienā ainā kopā ar paši Takeshi...

"Kitano ir šokēts!", paziņojuši producenti intervijā Shukan Jitsuwa. Viņš nekad nebija atcēlis savas tikšanās un publiskās intervijas, kas tagad pēdējā laikā notiek aizvien biežāk. Kitano noraidījis vairākus darba priekšlikumus un cilvēki baumo, ka Takeshi ir pārāk noraizējies par bērnu likteni, lai turpinātu savu darbu...

mdn.mainichi-msn.co.jp

21.07.2005. - Gatis
Jet Li Jaunā Filmā...
Aktieris Jet Li ir paziņojis, ka viņa jaunais kino projekts radies pateicoties iespaidiem par pieaugošo pašnāvību skaitu Ķīnā...

Jet Li filma būs par kung fu meistaru Huo Yuanjia, kurš, kā uzskata aktieris, jauniešos ieviesīs dzīvespriecīga un dzīvot motivēta varoņa tēlu, tādejādi jaunieši pārņemtu šo domu par mērķtiecīgu dzīves turpināšanu.

“Es nolēmu izveidot šo filmu, jo dzirdēju 2003. gada ziņās par to, ka katru gadu Ķīnā 280 000 cilvēku izdara pašnāvību... Es nesaprotu, kādēļ jaunie cilvēki pamet savas dzīves tik vienkārši un ātri... Es ceru, ka visi varēs kaut ko iemācīties no manis atveidotā varoņa Huo Yuanjia, kas ļaus jauniešiem iedvest un pieturēties pie saviem dzīves mērķiem...”

Filmēšana uzsākās pagājušo svētdienu Šanhajā...

www.cnn.com

21.07.2005. - Gatis
Takashi Shimizu Darba Pilnas Rokas!
Takashi Shimizu pēc sava darba Holivudā ar Ju-On (The Grudge), ir parakstījis līgumu ar New Line Cinema par filmas "Parasyte" uzņemšanu, tomēr vispirms režisoram jāizpilda ar Sony noslēgtais līgums par "The Grudge 2" uzņemšanu.

"Parasyte" ir balstīta uz 12 daļu mangu sērijas, kuru autors ir Hitosi Iwaaki...
Filmas darbība risināsies uz Zemes, kura tiek pakļauta citplanētiešu sporu ietekmei... Šīs sporas ir ar spēju pārņemt cilvēka ķermeni...

Filma koncentrējas ap jaunu vīrieti, kurš ir spējis izolēt sporu iedarbību atstājot to ietekmi tikai uz viņa kreisās rokas. Tagad pa pusei cilvēks un pa pusei citplanētietis, viņš kļūst par šīs planētas aizsargātāju no invāzijas...

Šis stāsts ir ticis adoptēts filmas vajadzībām Aeon Flux, Phil Hay un Matt Manfredi vadībā un to pārrakstījis Matt Drake, tomēr stingrā Shimizu uzraudzībā...

star-ecentral.com

20.07.2005. - Gatis
DB Pievienota "100 Days With Mr. Arrogant"
20.07.2005. - Gatis
Chow Yun-Fat Uzņemsies Honkongas Filmā...
Holivudas zvaigzne Chow Yun-Fat pēc ilga pārtraukuma uzņemsies Honkongas filmā. Kā atzīst pats aktieris, tad viņam nav svarīgs lielais Holivudas apmaksas čeks, jo viņš grib sadarboties ar Honkongas režisoru un uzņemties savā dzimtajā vietā...

Chow ir piekritis uzņemties Ann Hui režisētajā "The Aunt's Postmodern Life", kurā viņš atveidos krāpnieku, kurš iemīlas vienā no saviem upuriem, kuru atveidos Siqin Gaowa.

Kā atzīsta pats Chow, tad "Es piekritu uzņemties šajā lentē, jo nebiju strādājis ar Ann ļoti ilgu laiku, pie tam es apbrīnoju Siqin Gaowa darbu. Un šī filma priekš manis ir kaut kas jauns, jo es nekad neesmu atveidojis krāpnieku, tādēļ vēlos pamēģināt sevi šādā lomā..."

asia.news.yahoo.com

20.07.2005. - Gatis
DB Pievienota "Ice Rain"
20.07.2005. - Gatis
Zhang Ziyi Jaunā Projektā
Ņemot par pamatu Screen Daily sniegto informāciju, tad Zhang Ziyi ir pievienojusies aktieru sarakstam, režisora Feng Xiaogang 15 miljonu dolāru vērtajai vēsturiskai kostīmu drāmai “The Banquet” (“Ye Yan”).

Projekta producenti ir Huayi Brāļi un Media Asia, bet pārējie aktieri ir Ge You, Daniel Wu, Zhou Xun, Huang Xiaoming un Ma Jingwu.


kfccinema.com

19.07.2005. - Gatis
Šīs Nedēļas Honkongas Jaunums
Šonedēļ jaunums Honkongā:


Bug Me Not (Honkonga, 2005)
Žanrs: Komēdija
Garums: 88 min
Režisors: Lo Chi Leung
Galvenajās Lomās: Isabella Leung, Chen Bo Lin, Kenny Kwan, Steven Cheung, Xu Boping

Sīkāka Informācija Par Filmu: www.emg.com.hk
kfccinema.com

19.07.2005. - Gatis
"Seven Swords" pirmizrāde
Pagājušonakt Changsha dienvidķīnas Hunan provincē pirmo reizi tika izrādīta Honkongas režisora Tsui Hark lielbudžeta filma "Seven Swords".

Filmas izmaksas sastāda 14 miljoni HK dolāru jeb 17.5 miljoni USD. Scenārija pamatā ir slavenā Honkongas rakstnieka Liang Yusheng novele "Seven Swords".

Galveno lomu atveidotāju augšgalī ir atrodami tādi vārdi kā: Donnie Yen, Leon Lai, Charlie Yeung un Dienvidkorejas aktrise Kim So Yeon. Šo aktieru kaujas mākslu kustību horeogrāfija tika uzticēta Lau Kar-Leung, kuram ir bijusi un ir nozīmīga loma Ķīnas filmu industrījas attīstībā.
19.07.2005. - LaughInGMan
DB Pievienota "Madeleine"
18.07.2005. - Gatis
DB Pievienota "Crying Out Love In The Center Of The World"
18.07.2005. - Gatis
DB Pievienota "Sword In The Moon"
17.07.2005. - Gatis
Jauna Sadaļa Un Pirmais Profils!
Yeong-wook JoVortālam atvērta jauna sadaļa, kas veltīta tiem cilvēkiem, kuri darbojas filmu tapšanas un to pasniegšanas labā.
www.amdb.lv/crew.php

Attecīgi šoreiz pievienojam slaveno Korejas filmu komponistu Yeong-Wook Jo: http://www.amdb.lv/crew/yeong-wookjo.php
16.07.2005. - Gatis
Foruma Reģistrācija
Sveiki!
Vēlos atgādināt, ka AMDB Forums jau darbojas diezgan aktīvi un vēl to, ka nereģistrētie lietotāji redz tikai dažas no foruma sadaļām.

Attiecīgi reģistrētiem lietotājiem tiek dota pieeja vairākām jaunām sadaļām...

Tā kā dodās reģistrēties!
16.07.2005. - Gatis
Jūnija Aktrise - Aya Ueto
Aya Ueto

http://www.amdb.lv/actors/ayaueto.php
16.07.2005. - Gatis
Jūnija Aktieris - Tadanobu Asano
Tadanobu Asano

http://www.amdb.lv/actors/tadanobuasano.php
16.07.2005. - Gatis
DB Pievienota "Doppelganger"
15.07.2005. - Gatis
Guangzhou Piedzīvo Kino Svinības!
Honkongas producentu grupa, publicētāju kompānija un Ķīnas Mainland izplatītāji bija sanākuši kopā, lai svinētu filmas “Initial D” milzīgos panākumus. Svinības notika 6. jūlijā Guangzhou. Filmu ienākumu topā “Initial D” ir Ķīnas karalis, kurš jau ir ieņēmis vairāk nekā 55 000 000 RMB (Par RMB sīkāk www.chinatoday.com/fin/mon/).

Honkongas filmu industrija gavilē par to, ka tā sāk piedzīvot uzplaukumu, jo pēdējie projekti ir diezgan veiksmīgi.
15.07.2005. - Gatis
DB Pievienota "Last Life In The Universe"
14.07.2005. - Gatis
DB Pievienota "Make It Big"
14.07.2005. - Gatis
DB Pievienota "My Mother The Mermaid"
13.07.2005. - Gatis
Maskotie Braucēji?
Nost ar Fantastisko Četrinieku, mums būs Braucēji Maskās!

Braucējs Maskā 1 (Masked Raider 1) (pa labi foto) un Braucējs Maskā 2 (Masked Raider 2) tiks izlaisti uz lielā ekrāna.

Šie Japānas populārie supervaroņi savu atpazīstamību ieguvuši pēc “Masked Raider” seriāla un šoruden gatavojas iekarot lielos kino ekrānus…

Filma “Masked Rider: The First” uz ekrāna atgriezīs abus supervaroņus, MR 1 (Takeshi Hongo) un MR 2 (Hayato Ichimonji)

Filmai jau notikuši pirmie reklāmas pasākumi, kur prese varēja intervēt aktierus Masaya Kikawada, Hassei Takano, kā arī pašu režisoru Takao Nagaishi.

Tātad supervaroņi uz priekšu! Gaidām!

mdn.mainichi-msn.co.jp

13.07.2005. - Gatis
DB Pievienota "Cup, The"
DB Pievienota:
Cup, The
"Cup, The"

Un attiecīgi ir jauna valsts, kuras kino pievienojas mūsu datu bāze: Butāna

Foruma Diskusija

13.07.2005. - Gatis
DB Pievienota "Security Unlimited"
13.07.2005. - Gatis
DB Pievienota "Uzumaki"
13.07.2005. - Gatis
Seven Swords Reklāmas Rullīši!
Beidzot ir parādījies reklāmas rullītis visu gaidītai filmai "Seven Swords".

Reklāmas rullīša lejuplāde
13.07.2005. - Gatis
Jūnija Režisors - Kim Ki-duk!
Kim Ki-duk

http://www.amdb.lv/directors/kimki-duk.php
12.07.2005. - Gatis
DB Pievienota "Police Story 3"
12.07.2005. - Gatis
"Marathon" Labākā Gada Filma!
Stāsts par jaunieti ar noslieci uz autismu, kurš ir atradis laimi skrienot maratonus, ir kļuvis par šī gada labāko filmu Dienvidkorejas vienā no prestižākajām filmu balvām, attiecīgi iegūstot balvas 6. kategorijās.

“Running Boy” jeb “Marathon” tika pasludināta par labāko filmu 42. Daejong (Lielā Zvana) Filmu Festivālā.
11.07.2005. - Gatis
DB Pievienota "3-Iron"
08.07.2005. - Gatis
Jaunā Japānas Swordplay Filma "Death Trance"
Ir atvērta mājas lapa Japānas jaunajai swordplay filmai "Death Trance".

Filmā galveno lomu atveido Tak Sakaguchi, kurš kļuva populārs pēc pazīstamās filmas "Versus". Filmas producentu brigādē ietilpst arī ASV Media Blaster izplatītāji.

Saite uz mājas lapu:
http://www.deathtrance.us/

Reklāmas rullīša lejuplāde:
http://www.deathtrance.us/dt.mov
08.07.2005. - Gatis
Intervija Ar Park Chan-Wook
Interviju sadaļā pievienota intervija ar slaveno režisoru Park Chan-Wook, kurā viņš runā par savu jauno filmu "Sympathy For Lady Vengeance"

http://www.amdb.lv/raksti/intervijas.php
07.07.2005. - Gatis
DB Pievienota "Police Story 2"
07.07.2005. - Gatis
Foruma Reģistrācija!
Sveiki!
Vēlos atgādināt, ka AMDB Forums jau darbojas diezgan aktīvi un vēl to, ka nereģistrētie lietotāji redz tikai dažas no foruma sadaļām.

Attiecīgi reģistrētiem lietotājiem tiek dota pieeja vairākām jaunām sadaļām...

Tā kā dodās reģistrēties!
06.07.2005. - Gatis
DB Pievienota "Oasis"
03.07.2005. - Gatis
DB Pievienota "Police Story"
03.07.2005. - Gatis
Kang Woo-suk atvainojas aktieriem Song Kang-ho un Choi Min-sik
Režisors Kang Woo-suk ir publiski atvainojies aktieriem Choi Min-sik un Song Kang-ho, kas izpaudies kā atbilde uz aktieru prasību par atvainošanos, kura tika publicēta 29 jūnijā presē.

Kang iepriekš izraisīja ažiotāžu presei, jo minēja šo aktieru vārdus sarunā ar presi, kad runāja par tēmu, ka aktieriem ir vēlme iegūt daļu no filmu producentu kompāniju peļņas.

Vēstule skanēja šādi: “Es patiesi nožēloju, ka minēju šo abu aktieru vārdus savā sarunā, kas iedragāja aktieru reputāciju. Saprotu, ka šī vēstule nespēs nosegt to ko pateicu, bet es tiešām atvainojos…

Šie aktieri tiešām ir devuši ārkārtīgi lielu ieguldījumu Korejas kino industrijā un piedzīvojuši gan priekus, gan arī bēdas, kas saistītas ar Korejas kino, tādēļ esmu gatavs uzņemties pilnu atbildību par sekām, ko izraisīja mani vārdi…”

english.kbs.co.kr

01.07.2005. - Gatis
DB Pievienota "Spin Kick"
01.07.2005. - Gatis
"Vital" Mājas Lapa
Atvērusies jaunā Japānas šausmu filmas "Vital" mājas lapa. Filma tagad tiek izrādīta Japānas kino...

Saite: www.vital-movie.com
01.07.2005. - Gatis

<< Uz sadaļu "Arhīvs"


Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2019. gada
24. marts

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Legend Of Chen Zhen (Ķīna)
Iesakām:
Friend (Koreja)
Friend
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā