Yamato bundzinieku koncerts Rīgā (2010)
YamatoTeksts no oficiālajām publikācijām: "2010. gada 3. decembrī Rīgas Kongresu namā uzstāsies atraktīvo un enerģisko bundzinieku grupa no Japānas Yamato! Meistarīgie bungošanas virtuozi šoreiz prezentēs savu jaunāko programmu ar nosaukumu „Matsuri Fiesta”.

Bundzinieku grupa dibināta pirms 17 gadiem Japānā, Narā, „Yamato zemē”, kas tiek uzskatīta par visas Japānas kultūras šūpuli. Šo gadu laikā grupa sniegusi vairākus tūkstošus priekšnesumu un izpelnījusies nedalītu kritiķu un skatītāju sajūsmu. Divas reizes tā priecējusi arī Latvijas publiku.

Yamato bundzinieki uzstājas, izmantojot vairākus desmitus visdažādāko izmēru, tembru un skaņu tradicionālo Japānas Wadaiko bungu, kas lielākoties darinātas no dabas materiāliem. Vislielākās no tām – odaiko – ir izgatavotas no milzīga, vairāk kā 400 gadus veca koka.

Aizraujošo performanci, kurā apvienota gan teātra māksla, gan mūzika, gan apbrīnojama roku veiklība un virtuozitāte, lieliski papildina grupas dalībnieku artistiskums un humora izjūta, radot neaizmirstamu baudījumu gan acīm, gan ausīm! Koncerta laikā skatītājs tiek ieskauts visdažādāko skaņu mozaīkā, kas rezonē no krītoša lietus maigajiem piesitieniem līdz elpu aizraujošām sajūsmas eksplozijām.

yamatoPaši bundzinieki stāsta: „Savu instrumentu spēlē, kas priecē skatītāju sirdis visā pasaulē, mēs pilnībā ieliekam it visu dvēseli, un mūsu bungu sitieni, gluži tāpat kā sirdspuksti, skan vienā ritmā ar visas dzīves un dzīvības pulsu!”

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties visās „Biļešu servisa” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv"

No manas puses jāpiebilst, ka koncerts varētu būt iespaidīgs, tomēr šoreiz, salīdzinot ar pagājušo viesošanās reizi, šķiet ka biļešu cenas ir nedaudz pārspīlētas (12-30Ls).

Foruma diskusija
16.10.2010. - Gatis
[full-link]Lasīt Tālāk ... [/full-link]Komentāri (0)

Vārds:
E-Pasts: (Nav obligāts)

Smaidiņi:

Drošības kods: wfN0p
Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2023. gada
21. septembris

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Welcome To The Space Show (Japāna)
Iesakām:
Oldboy (Koreja)
Oldboy
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā