Atjaunota Takeši Kitano biogrāfija
Takeši KitanoPilnībā pārrakstīta un atjaunota režisora Takeši Kitano biogrāfija, iekļaujot vairākus nozīmīgus faktus par šī cilvēka daiļradi un dzīvi.

Citāts "Pirmais darbs zem Office Kitano karoga bija „A Scene At The Sea”. Šīs filmas galvenais uzdevums bija būt lētai, un ļaut lai Office Kitano atzīmētos kino rakstos. Kitano nolēma šoreiz tikai režisēt, lai filmu nepārvērstu par kārtējo izsmieklu. Lai saglabātu zemās izmaksas, filmu tika uzņemta pludmalē un bez scenārija. Tomēr galu galā izrādījās, ka pēc filmas iznākšanas, tā tika nominēta dažādiem apbalvojumiem, tajā skaitā tituliem: labākais režisors, labākais scenārijs, labākā mūzika (komponists Džo Hisaiši) un citām Japānas Akadēmijas balvām. Tikai Džo Hisaiši atgriezās ar balvu. Vēlāk filma ieguva labākās titulu 13. Jokohamas filmu festivālā.

Neoficiāls iemesls Kitano nepopularitātei Japānas Akadēmijas Balvu pasniedzēju acīs ir viņa 1989. gada rīcība, kad Kitano ieradās uz balvu pasniegšanu tērpies geišas ietērpā, un nepārtraukti plēšot jokus."

"1994. gada 2. augustā Takeši kārtējo vakaru pavadīja piedzeroties. Vakara finālā Takeši atradās braucienā uz sava motorollera un ar nepiesprādzētu ķiveri ietriecās dzelzceļa pārbrauktuvē. Viņš tika nogādāts slimnīcā ar atvērtu galvaskausa lūzumu, smadzeņu kontūziju un sadragātu vaiga kaulu."

Skatīt Takeši Kitano profilu
09.07.2010. - Gatis
[full-link]Lasīt Tālāk ... [/full-link]Komentāri (0)

Vārds:
E-Pasts: (Nav obligāts)

Smaidiņi:

Drošības kods: UjOMa
Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2020. gada
09. augusts

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Fire Of Conscience (Ķīna)
Iesakām:
Azumi (Japāna)
Azumi
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā